תכנון דירה חדשה מקבלן בליווי אדריכלית מנוסה

בודקים הזדמנות לרכישת דירה חדשה מקבלן? מעולה, רגע לפני, יש כמה דברים חשובים ואף קריטיים שכדאי וחשוב לדבר עליהם. המאמר הבא יכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים ובעיקר לספק לכם תחושת ביטחון ראויה בתהליך החשוב של תכנון דירה חדשה מקבלן.

תכנון דירה חדשה בליווי של אדריכלית למה זה כ"כ חשוב?

נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה:

את השאלה הבאה נשאלתי ע"י מאות זוגות בשנים האחרונות בישראל. הרבה בזכות העובדה שענף הבנייה נמצא במגמה חיובית, וכאשר מדי שנה יוצאות עשרות אלפי דירות חדשות מקבלן לשוק!

חשוב להבין שתכנון קבלני לדירות הינו תכנון סטנדרטי לחלוטין. הגיוני לחשוב שקבלן הבונה פרויקט עם עשרות או מאות יחידות דיור, ישאף לבנות כמה שיותר מהר אך כמובן לשים דגש על בטיחות. עצם העובדה הזו אומרת לנו שתכנון הדירות, מיקומי נק' החשמל והאינסטלציה הניתנים הם מינימליים, בחירת השיש של המטבח. סוג הארונות במטבח. הריצוף. משקופי דלתות הפנים ועוד אלמנטים חשובים מקבלים פחות תשומת לב בפרויקטים הללו וכמובן בסטנדרט מסויים שמציב הקבלן מראש, התכנון הוא כללי וטיפוסי לכל הבניין ולא נכנס לפרטים.

הדבר בא לידי ביטוי רק כאשר הרוכשים נכנסים לדירה לאחר סיום הבנייה. ומבינים למעשה כמה חשוב היה בדיעבד לברר ולהתעמק עד לפרטים הקטנים זה מתחיל באביזר הסניטרי הכי פשוט שיש בחדר המקלחת ומגיע עד לסוג המעקה שיש לנו במרפסת השמש החדשה. זה נמצא בכל הפרטים של הדירה ויכול להסתכם בסכומים לא קטנים בכלל.

הזמן הכי טוב ליצור קשר עם אדריכלית מנוסה עוד לפני חתימת החוזה

רצוי ומומלץ בהחלט להתחיל ליווי אדריכלי עוד טרם חתימת החוזה מול הקבלן. הדבר יאפשר לרוכשים למקסם את חלון ההזדמנויות מול החברה היזמית ובכך להגיע לתכנון דירה מותאם אישית בצורה מקסימלית תוך מזעור הטרדות וכמובן ההוצאות הכלכליות הנלוות.

מניסיוננו מדובר על צעד חכם ונכון שיכול לחסוך עשרות אלפי שקלים לרוכשי הדירה החדשה מקבלן. מעבר לעובדה המדהימה שיוכלו להיכנס בנחת לדירה שתוכננה מראש והם היו שותפים בכל התהליך האדריכלי שבה. כל זאת יכול להתאפשר רק בעזרת ובליווי אדריכלית מנוסה שליוותה בעבר עשרות זוגות שעמדו בתהליך המאתגר הזה אל מול הקבלנים.

עיצוב פנים היתרי בנייה בירושלים | אדריכלות היתרי בנייה בירושלים - היתרי בנייה בירושלים

סגרתם כבר חוזה? לא נורא, עדיין אפשר לתכנן!

גם אם אתם קוראים את המאמר הזה לאחר שכבר חתמתם על חוזה דירה חדשה מקבלן, זה עדיין בסדר. יש עם מה לעבוד. חשוב להבין שבמצב כזה חלון ההזדמנויות מתקצר ועליכם ליצור איתנו קשר כמה שיותר מהר כדי שנוכל לשפר את כל תהליך תכנון הדירה אל מול הקבלן.

במצב הנוכחי של זוג אשר רכש דירה חדשה והגיע אלינו עם חוזה מסודר, אנו יודעים להתנהל בצורה מעט שונה מהסיטואציה הקודמת. במצב הנוכחי דרושה בעיקר סבלנות ומיקוד בדברים העיקריים עליהם חשוב לכם להתמקד בדירה החדשה שלכם.

לצערנו, ישנם כיום זוגות רבים אשר לא מודעים לתכנון דירה חדשה מקבלן בעזרת אדריכלית מנוסה.

חשוב להבין, מניסיון, כי דווקא זוגות אשר רכשו דירה חדשה מקבלן, ללא תכנון אדריכלי והגיעו אלינו לפני או אחרי חתימת החוזה הודיעו לנו בסוף התהליך (כשנכנסו לדירה החדשה שלהם), שהצעד הזה היה הכרחי והדבר הנכון ביותר שיכלו לעשות. בעיקר בגלל העובדה שהם שומעים רבות משכנים ומכרים שונים על סגירת חוזה והמשך התהליך עד לקבלת המפתח ללא ליווי של אדריכלית מנוסה.

שמעו בעיקר על כך שהדבר היה מלווה ביסורים רבים ובעיות נוספות שהתגלו רק לאחר שנכנסו לדירה, בין אם מדובר על שיפוצים שעלו המון כסף, שבירת קירות, שינוי דלתות ועוד. אבל בעיקר אתגרים נפשיים לא פשוטים שגרמו למצבים לא נעימים בתא המשפחתי.

אנחנו כאן כדי לחסוך לכם את זה דירה חדשה מקבלן קונים רק עם ליווי אדריכלי!

מקווים שהצלחנו להעביר לכם את המידע החשוב, אנחנו זמינים לכם לשאלות כאן באתר, בכתובת המייל, בטלפון ואם תרצו גם בקפה במשרדים שלנו… אנחנו כאן לעזור לכם בתהליך החשוב, בצורה מקצועית ובשמחה רבה!

שיתוף פוסט

פתיחת שיחה
שליחת הודעה מהירה
היי,
איך אפשר לעזור לך?

     מתנה!     

במיוחד עבורכם  - צ'ק ליסט למשפץ הטרי, מתחילים בתהליך שיפוץ? כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול!

בלחיצה על הכפתור הנני מאשר/ת קבלת דיוורים

דילוג לתוכן