עיצוב פנטהאוז בצורה נכונה – משימות וטיפים

אחד המשימות המאתגרות והשונות בתחום עיצוב פנים הינו עיצוב פנטהאוז או דופלקס. וזה נובע ממגוון סיבות שונות. המרחב גדול לרוב, הרצון בסגנון ייחודי ואישי ואף יוקרתי פעמים רבות מהמקרים, וגם הסביבה עצמה שבה נמצאת הדירה בה אנו מבצעים את הפרויקט. כל אחד מהדברים הללו מחייבים אותנו בהתייחסות ותשומת לב רבה לכל פרט ופרט על מנת לבצע את תהליך העיצוב על הצד הטוב ביותר לצד ריצוי  בעל הדירה בצורה מושלמת בסוף הפרויקט.

דבר נוסף שאסור לשכוח שבניגוד לחדרים סטנדרטיים בדירות רגילות המהות והגודל בעיצוב חדרי פנטהאוז שונים לגמרי, הגודל של חדרי פנטהאוז גדולים  בהרבה ויש לבחור לכל אחד מהם את הריהוט והאלמנטים הנכונים בצורה המדויקת והטובה ביותר עבור החלל שיקבל את המראה המתבקש, וכמובן עבור בעל הדירה.

נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה:

אחד הדברים שכדאי לקחת לתשומת ליבנו כהשראה בעיצוב פנטהאוז (תלוי במיקום הדירה) הינו הנופים הנשקפים מחלונות הפנטהאוז והרקע שאנו מסתכלים עליו מבעד לחלונות. אופציה אפשרית היא חלונות גדולים מהרצפה ועד התקרה על מנת להבליט את הנוף והרקע היוצא מן הדירה או מרפסת צמודה ואו חללים שמשתלבים ביחד כחלק בלתי נפרד מעיצוב הפנטהאוז על מנת לתת לדיירים את התחושה של המקום הנעים והמחבק בו הם חושקים לפני שהם מתחילים את תהליך עיצוב החלל.

מספר טיפים לעיצוב פנטהאוז:

  • שאתם ניגשים לעצב פנטהאוז זכרו שבעיצוב פנטהאוז חלק מחוקי העיצוב הם שונים, זה לא עיצוב של חדר סטנדרטי ומומלץ לשבור את ה'חוקים' לחשוב על עיצוב מחוץ לקופסא ולהיות יצירתיים ומקוריים, שאנו מדברים על פנטהאוז הדבר הראשון שעולה לראשנו הוא מקום אלגנטי מאוד, מכובד, יוקרתי והיינו רוצים שהעיצוב יישקף זאת.
  • בחירות רבות שנעשה במהלך עיצוב פנטהאוז ברובו לא יהיה פרקטי ויעיל בעיצוב סטנדרטי, ובפנטהאוז יכול לעבוד לכם מצוין. נצלו את המקום והמרחב! תכניסו את הרהיטים בצורה חכמה ושקולה שלא ייראה עמוס מדי ולא יוקרתי.
  • דבר שמאוד יכול לעזור בעת עיצוב פנטהאוז הוא בחירת שילוב הצבעים והתמונות, בחירה נכונה של צבעים ותמונות יכול לתת תחושה חמה או קרה (לפי מה שתרצו לשדר) ולפתוח את מרחב החלל.

מעוניינים להתייעץ בנוגע לעיצוב פנטהאוז? פנו אלינו ונענה לכל שאלה.
אלישבע קובי – אדריכלות ועיצוב פנים

 

שיתוף פוסט

פתיחת שיחה
שליחת הודעה מהירה
היי,
איך אפשר לעזור לך?

     מתנה!     

במיוחד עבורכם  - צ'ק ליסט למשפץ הטרי, מתחילים בתהליך שיפוץ? כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול!

בלחיצה על הכפתור הנני מאשר/ת קבלת דיוורים

דילוג לתוכן