עיצוב ושיפוץ הבית בעת מגפת הקורונה

וירוס הקורונה המתפשט בכל העולם בעוצמה רבה מורגש גם אצלנו היטב ומשפיע על החיים של כולנו. חלק גדול מהעבודה נדרשו לסגור/לצמצם את הפעילות וחלקים פשוט לא יכולים לעבוד לאור ההנחיות. מה שבטוח כולם שוהים בבית לאורך זמן רב יותר. נקודה שגרמה לאנשים רבים לעצב ולשפץ את הבית דווקא בימים טרופים אלו.

 

מבדיקות שנערכו נגלה שביחס לתקופה המקבילה בשנה שעברה, הזמנת העבודה לשיפוץ ועיצוב הבית בתקופת הקורונה עלה ב-15%!!

נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה:

אז מדוע אנשים דווקא בתקופה הזאת מחפשים לעצב ולשפץ את הבית? בדקנו את הדברים ומצאנו מספר נקודות הגורמות לכך.

בתקופה רגילה ולא כמו בימים טרופים אלו אותם אנו חווים כעת עם הנגיף לא קל למצוא קבלן שיפוצים מומלץ וטוב, דבר שגורם לנו לעיתים או להתפשר על קבלן שיפוצים או לחכות תקופת המתנה ארוכה שהמשפץ איתו אנו רוצים לעבוד יתפנה ויוכל לעשות לנו את הפרויקט של שיפוץ ועיצוב הדירה.

נוחות: ההתפשטות המהירה של וירוס הקורונה וכתוצאה מהגל השני והסגרים, ובכך שלא נמצא עדיין חיסון מסמן לנו שנכון להיום הוירוס כאן כדי להישאר. דבר שגורם לאנשים לצאת פחות מהבית ולהשתדל להישאר בתוכו כמה שיותר.ובכך הבהיר לכולנו עד כמה בית פרקטי ואסתטי הוא נכס. לכן כאשר כולנו הבנו את חשיבות הבית, הפינה האינטימית והאישית שלנו, המפלט מהמרדף היום יומי. כולנו רוצים שהוא יהיה בית חלומותינו ויראה הכי טוב שאפשר, מה שגורם לאנשים לעצב ולשפץ את הבית במיוחד בימים האלה. דבר חשוב שכדאי לקחת בחשבון מומחים רבים בארץ ובעולם מעריכים כי מלבד נגיף הקורונה צפויות בעתיד מגפות נוספות הן רק עניין של זמן וככל שהזמן יעבור נשהה זמן רב יותר בדירה. המסקנה מכל זה: שהתוצאה של השיפוץ הפכה הכרחית הרבה יותר מבעבר בעידן הנוכחי, סיבה נוספת לצאת אל פרויקט השיפוץ כבר עכשיו.

זמינות במשק: בתקופה זו של הקורונה במקביל להאטה במשק יש סיכוי טוב שהמצב ישחק לטובתנו ולכן יש סיכוי קל יותר למצוא אנשי מקצוע מצוינים בתחום שיפוץ ועיצוב הבית שיהיו זמינים באופן מיידי או בזמינות גבוהה יותר מימים רגילים.

הגשמת חלומות: אין כמו להגשים חלום שקיים אצלנו זמן רב, עיצוב ושיפוץ הבית מחדש מביא עמו תחושה חדשה, נעימה ואופטימיות הרגשה שתגרום לנו לחיוך גדול גם בימים טרופים אלו. התעסוקה בבית המתחדש יגזול מאיתנו את המחשבות על התקופה שעוברת בחוץ על כולנו. ותתן לנו תעסוקה רבה שנצא ממנה מסופקים ומלאי שמחה. ובסופו של דבר תקופת הקורונה תיזכר תמיד כתקופה שבה שיפרתם את איכות החיים, הגשמתם חלומות ועיצבתם את ביתכם כמו שתמיד רציתם.

דבר חשוב שיש להדגיש לפי התקנות וההגבלות בתקופת הזמן הזה עם נגיף הקורונה, אין איסור על קבלני שיפוצים לבצע שיפוץ בבתים ולקחת פרויקטים של עבודה גם בימי הקורנה אותנו אנו חווים געת. אך כמובן שחשוב מאוד במהלך השיפות בבית להתנהל על פי ההנחיות של משרד הבריאות ולהיות מעודכנים בכל הנדרש.

לדוגמא: חבישת מסכה בעת השיפוץ, שמירת מרחק מינמלי בעת העבודה, והגיינה – אנשי המקצוע המשפצים בביתכם חייבים להקפיד לשטוף את היידים עם סבון ולשמור על התנאים ככל הניתן בשביל למנוע סכנת הדבקות במהלך תקופת השיפוץ.

בנוסף בעת השיפוץ אתם גם מעודדים ומניעים את הפעילות הכלכלית הכללית של מדינת ישראל בכך שאתם רוכשים שירות כחול לבן.
מתלבטים לגבי עיצוב ושיפוץ או הבית? פנו אלינו ונענה לכל שאלה. אלישבע קוביאדריכלות ועיצוב פנים

שיתוף פוסט

פתיחת שיחה
שליחת הודעה מהירה
היי,
איך אפשר לעזור לך?

     מתנה!     

במיוחד עבורכם  - צ'ק ליסט למשפץ הטרי, מתחילים בתהליך שיפוץ? כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול!

בלחיצה על הכפתור הנני מאשר/ת קבלת דיוורים

דילוג לתוכן