כיצד עיצוב משרדים הינו חלק קריטי בהצלחת החברה?

סביבת עבודה חלומית עם עיצוב פנים קפדני

המחשבה הראשונה שעולה לנו לראש כשאנחנו שומעים על עיצוב פנים, מתמקדת בבית מפואר עם כלים מיוחדים ומרחבים שאין להם סוף… אבל, למעשה זה מתחיל גם במקום העבודה שלנו, בשולחן המשרדי אליו אנחנו מגיעים מדי יום ומתחילים עוד יום מלא בעשייה.

נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה:

איך עיצוב פנים תורם למקום העבודה?

כשאנחנו מדברים על מקום עבודה רציני, אנחנו מתכוונים למקום כזה שכיף לעבוד בו, מקום שבו האווירה נעימה והחלל יוצר אווירת עבודה יעילה, מחקרים רבים בשנים האחרונות כבר הוכיחו כי סביבת העבודה משפיעה בהכרח על יכולת העבודה שלנו ועל התוצאות שאנחנו מביאים איתנו בסוף היום, כשאנחנו מתכננים את מקום העבודה בעזרת עיצוב פנים קפדני אנחנו למעשה יוצרים סביבת עבודה נעימה יותר לעובדים שלנו ורווחית יותר גם בזכות העובדה שלקוחות מבקרים אצלנו לעיתים תכופות.

אגב, על פנג שווי כבר שמעתם?

לא משנה איך תקראו לזה, אותה תפיסה מיסטית סינית עתיקה מביאה להרמוניה עם הטבע, כיום מוכר הפנג שווי במערב בעיקר, כשיטה מאוד קפדנית לסידור ועיצוב הבית ובשוק הרחב ניתן למצוא מגוון עצום של ספרי הדרכה בנושא, בשורה התחתונה, תורת פנג שווי מביאה עימה את הבשורה שיש דרך להעצים ולייעל באופן פלאי את כל הסביבה הביתית לרמה שמעולם לא הכרנו, ובמקרה הנ"ל, את סביבת העבודה המאתגרת שלנו.

26 מ"ר של קסם משרדי עם עיצוב פנים קפדני

כולנו יכולים לראות משרדים קטנים ומאוד עמוסים, אם נסתובב במגדלי עסקים באמצע היום, נגלה לא פעם מען סיר לחץ, מרחב מצומצם שבו צריכים להתנהל כל כך הרבה אנשים – לאורך 8-12 שעות…

כשנותנים את השליטה לידיים של איש מקצוע המתמחה בעיצוב פנים ואדריכלות ניתן להגיע לתוצאות יוצאות דופן ולהפוך את סיר הלחץ לקסם משרדי היוצר הרמוניית עבודה שכבר הוכיחה את עצמה, שיטה שמגדילה הכנסה ומשפרת פלאים את תחושת העובדים במשרד!

כן, עיצוב פנים איכותי למשרדים מגדיל הכנסות

זו לא סתם אמירה על עיצוב פנים, מדובר על נתונים עובדתיים מהשטח שגילינו לאורך שנים של עבודה ועם ניסיון של אלפי מ"ר שהפכו למקומות עבודה מדהימים עם עובדים שנהנים להגיע כל בוקר לעבודה ולהתנהל ממשרד שתוכנן היטב ועד לפרטים הכי הכי קטנים.

מעבר לעובדי החברה שמנצלים את המרחב המשרדי לאורך רוב שעות היום, יש לנו גם את הלקוחות המגיעים לבקר לעיתים, תלוי בסוג העסק כמובן.

אותו לקוח שמגיע לסביבת עבודה אשר תוכננה מראש בעזרת עיצוב פנים קפדני מגיע למגרש ביתי קסום שהופך את כל חווית הלקוח שלו להרבה יותר נעימה – מה שגורם לרוב להגברת אמון ובטחון יוצאי דופן של הלקוח.

יש לכם שאלות בנושא 'עיצוב משרדים' ? – פנו אלינו ונענה לכם לכל שאלה, אלישבע קובי – אדריכלות ועיצוב פנים.

שיתוף פוסט

פתיחת שיחה
שליחת הודעה מהירה
היי,
איך אפשר לעזור לך?

     מתנה!     

במיוחד עבורכם  - צ'ק ליסט למשפץ הטרי, מתחילים בתהליך שיפוץ? כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול!

בלחיצה על הכפתור הנני מאשר/ת קבלת דיוורים

דילוג לתוכן