אודות

משרד אדריכלות ועיצוב פנים "אלישבע קובי"

נוסד בשנת 2010 ע"י אלישבע קובי תחילת עבודתי כאדריכלית ומעצבת הייתה במשרדים גדולים, אך העבודה הייתה טכנית מדי עבורי ואני חיפשתי מקום שבו היצירתיות שלי תבוא לידי ביטוי. רציתי ליצור מתוך עצמי, לחשוב מחוץ לקופסא, ולמצוא פתרונות מקוריים ויצירתיים עבור הלקוחות שלי.

במקביל קיבלתי עבודות פרטיות מהסביבה הקרובה אלי. העבודות האלה היו לא רק מספקות אלא גם מוצלחות מאוד והן פתחו לי את הדלת לעבודה עצמאית. בסיומן, לאחר כשנתיים בהן עבדתי כשכירה, כבר היו לי מספיק פניות של לקוחות פרטיים, ובשמחה גדולה עזבתי את המשרד בו עבדתי ופניתי לדרך עצמאית לחלוטין

עיצוב פנים חרדית | אדריכלות חרדית - אלישבע קובי

המשרד שלי

מאז 2010 אני בעלת משרד בוטיק לאדריכלות ועיצוב פנים, למעלה מעשור בתחום האדריכלות והעיצוב.

עיצבתי ותכננתי מיחידות של 26 מ"ר למגורים ועד לתכנון וילות פרטיות ,עובר בתכנון למוסדות חינוך, מספרות, משרדי היי טק, משרדי רואי חשבון, אדריכלות שינויים לפרוייקטים גדולים  נגעתי בתכנון ועיצוב בכ8,000 מ"ר.

בתחום של עיצוב ותכנון  וילות /בתים פרטיים- קבלתי מגרשים ריקים בשכונת גבעת זאב החדשה וכן בצפון הארץ תכננתי את האדריכלות החוץ מהיסוד וכן את עיצוב הפנים ובמקביל הגשתי והוצאתי עבורם היתר בניה.

בתחום של תכנון ועיצוב בתי מגורים– עיצבתי עשרות דירות מהיסוד ועד הטפחות בירושלים ובמרכז הארץ ועד הצפון.

בתחום תכנון לעסקים- תכננתי ועיצבתי משרדי הייטק של weel,  משרדי רואי חשבון נחשבים בבנין בית השנהב, משרדי הוצאה לאור, מספרות, קליניקות פרטיות .

בתחום תכנון מוסדות חינוך- תכננתי איזורים ציבוריים ומטבחים מוסדיים, ובנוסף זכיתי לתכנן ולעצב מרכז אתגרי "לי-רון" במזכרת בתיה וכן הוצאתי עבורם רישיון עסק

ובנוסף לכך בתחום הרישוי מקסמתי עשרות דירות, בארץ באחוזי בניה נוספים  לכדי מימוש בתהליך הוצאת היתר בניה כחוק, ולאלו שאין אחוזי בניה הוצאתי עבורם בתהליך תב"ע חדשה מתמחה בירושלים והסביבה.

-הניסיון העשיר והמגוון שלי מאפשר לי לתת ללקוחותיי שירות מקצועי המבוסס על ניסיון שנקנה בהתמודדות עם פרויקטים מגוונים ומאתגרים, ואני מקפידה על עדכונים שוטפים בכל החוקים והתקנות ובטכנולוגיה המתחדשת ללא הרף.

ובכדי שאני יוכל לתת מענה מקצועי זמין בצוות המשרד אדריכליות מוסמכות ובעזרתן אני  מגשימה את החזון  האדריכלי והעיצובי שלי בכל פרוייקט.

.-הניסיון המקצועי שלי כולל עשרות ומאות פרויקטים, הן בתחום האדריכלות והן בעיצוב פנים, במגוון רחב של תחומים ונותן לי אפשרות לתת מענה 360 ללקוחתי מתהליך הוצאת היתר בניה וליווי לתכנון ועיצוב מבניית היסודות ועד קבלת מפתח ומאפשר לי להעניק ללקוחות המשרד את השירות המקצועי והאישי ביותר.

שירותי משרד האדריכלות של אלישבע קובי:

מחלקת אדריכלות ורישוי -מתמחה בתכנון בתים פרטיים ובניינים, תכנון והגשה של שינויי תב"ע, היתרי בניה לתוספות בניה.

מחלקת עיצוב פנים- מתמחה בעיצוב ותכנון בתים, חנויות, משרדים ובתי עסק שונים.

תכנון שמבוסס על היכרות אישית

אני מאמינה כי פרויקט בנייה מוצלח צריך להגשים את חלומותיו של הלקוח, לענות על דרישותיו, להיות תפור עבור כל לקוח באופן אישי, ולתרום לאיכות החיים של כל אדם בביתו שלו. כל פרוייקט שאני מעורבת בו נבנה מתוך הקשבה רבה במטרה להבין את צרכיהם ורצונותיהם של לקוחותי ולמצוא עבורם את הפתרונות המתאימים, בהתאם למיקום, תרבות, טעמם האישי, תכניות עתידיות, ומימון.

מגוון האפשריות והצדדים של עבודת התכנון האדריכלי נלקחת מהשדה הרחב בו אני מתעסקת ופועלת : אני מתכננת ומעצבת בתים פרטיים ודירות בדגש על שוק דירות היוקרה.

אני תופרת לכל לקוח את הבית כמו שתופרים חליפת הוט קוטור – בהתאמה אישית מדויקת. מה שחשוב זה הסגנון שלכם. אני כאן כדי להביא את בית החלומות שלכם לידי ביטוי מוחשי. 

פתיחת שיחה
שליחת הודעה מהירה
היי,
איך אפשר לעזור לך?

     מתנה!     

במיוחד עבורכם  - צ'ק ליסט למשפץ הטרי, מתחילים בתהליך שיפוץ? כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול!

בלחיצה על הכפתור הנני מאשר/ת קבלת דיוורים

דילוג לתוכן